DSC_9952
Category: Novinky na webu

Crazy Bananas – 18.4.2015 Mecca

Jackie O’Walker již podruhé pořádá v pražské Mecce crazy banánovou párty. Tentokrát se můžete těšit ještě na větší banány a šílenější jízdu jako z divokých party snů a ty největší EDM pecky.
Masivní sound uslyšíte nejen od Jackieho. Na párty se mimo jiné představí také na Kolínsku velice oblíbený DJ Freezee a nováček na taneční scéně DJ Keri.

Po dlouhém uvažování nad seznamem hostů se nakonec Jackie a jeho přátelé rozhodli koncipovat mejdan jako vysokoškolskou pařbu při příležitosti konce semestru a začátku zkouškového období – což je hodno pořádného předkalení. Můžete se těšit tedy na svoje spolužáky z přednášek, cvičení, seminářů apod jak z vše,čvut,čzu tak z UK. Čeká nás další z legendárních parties VŠE a dalších univerzit na kterou budeš vzpomínat ještě jako senior.

Čeká tě spousta zábavy, alkoholu a seznamování! Doraž na „teambuilding“ vysokých škol v klubu Mecca 18.4.2015 :-).

Navíc pokud chceš vstup zdarma, stačí si nastavit úvodní fotku události jako svojí úvodní fotku profilu, pozvat všechny své přátele a ohlásit se na zdi události s heslem „Pařím za vše“. Automaticky tě zapíšeme na guestlist.

Odkaz na událost na facebooku

DSC_9507DSC_9309DSC_9387DSC_9393DSC_9435DSC_9485DSC_9490

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>